П'ятниця, 9 Червня

В Бердичеві попрощались з загиблим Героєм, військовим медиком Олександром Астраханцевим

Прощання відбулось на території Хресто-Воздвиженського храму і провів його настоятель цього храму протоієрей Костянтин Карпенко.

 


Тут зібрались рідні і знайомі загиблого Олександра Астраханцева, багато його однокласників з 4 школи та одногрупників з медколеджу і просто небайдужі бердичівляни.

 


Друзі дитинства згадували, що саме тут, між баштами та мурами дитячого містечка вони колись грались у «війнушку», адже жив Олександр у будинку, відомому усім бердичівлянам, як «Дитячий світ».


Хто б тоді міг подумати, що в майбутньому він стане професійним військовим і потрапить на справжню війну.


З початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України, Олександр Астраханцев рятував життя наших солдат будучи медиком та начаптеки 24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила. До речі, до 2015 року це військове з’єднання носило назву: 24 окрема механізована Бердичівська Залізна бригада імені князя Данила Галицького. І звичайно ж, Олександр знав про це і гордився і своєю бригадою, і своїм рідним містом.


А в Миколаєві, де він довгий час жив, його запам’ятають не тільки як військового інструктора та медика, але й як чемпіона багатьох турнірів з кіокушинкай-карате, спортивного активіста і тренера. Провести в останню путь Астраханцева в Бердичів приїхали і його спортивні колеги.


Після прощальної панахиди з короткою промовою виступив міський голова Сергій Орлюк, який запевнив, що пам’ять про подвиг свого земляка навіки збережуть вдячні бердичівляни.


Траурна процесія пройшла по вулиці Вінницькій, де Олександр Астраханцев востаннє зустрівся з рідною четвертою школою.


Похоронили Героя на Гришковецькому кладовищі поруч з могилою батька, а військові, крім традиційного трикратного салюту ще й пройшли парадним маршем, віддаючи останню честь загиблому воїну.

Astrahancev1

Astrahancev2

Astrahancev3

Astrahancev4

Astrahancev5

Astrahancev6

Astrahancev7

Astrahancev8

Astrahancev9

Astrahancev10

Astrahancev11

Astrahancev12

Astrahancev13

Astrahancev14

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.