Вівторок, 4 Жовтня

Гришківці попрощались з загиблим захисником Дмитром Ільченком

Вчора опівдні десятки жителів Гришковецької громади зібрались біля рідної домівки Дмитра по вулиці Житомирській та живим коридором вітали траурну процесію.

 


Автівки зупинялись обабіч центральної вулиці селища, якою під звуки військового оркестру несли відкриту труну з загиблим.

 


На Гришковецькому кладовищі пройшов траурний мітинг, на якому виступили голова громади Ірена Лісова та директор гімназії Володимир Вержибок.


Свій розлогий виступ голова ОТГ завершила словами: «Запам’ятаємо Дмитра життєрадісним і веселим, який без вагань віддав своє життя за Україну. Його ім’я буде викарбуване на сторінках історії Гришковецької громади…».


А директор школи розповів про, на жаль, короткий життєвий шлях Героя. Народився Дмитро Ільченко 19 квітня 1994 року, з 2000 по 2009 рік навчався в Гришковецькій гімназії. «Діма, Дмитрик, Дмитро – так ми називали цього допитливого і непосидющого учня». Потім він навчався в Бердичівському ПТУ №4, де здобув фах електрогазозварювальника. В 2013 – 2014 роках проходив строкову службу у лавах збройних сил, після якої почались трудові будні.


Отець Іван Цихуляк, який проводив поминальні обряди, теж виступив з пронизливою проповіддю. Він наголосив, що українська історія є циклічною, і якщо сто років тому в бою під Крутами поклали свої життя за Україну київські гімназисти, то сьогодні знову доводиться так само боронити її від московських зайд.


Без чоловіка залишилась дружина, без батька восьмимісячна донька, без брата сестра, без сина батько і мати. Поховали Дмитра поруч з могилою бабусі, і свіжий надгробок укрили тисячі весняних квітів.

Ilchenko11

Ilchenko2

Ilchenko3

Ilchenko4

Ilchenko5

Ilchenko6

Ilchenko7

Ilchenko8

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.