Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

На Бердичівщині провели в останню путь захисника Маріуполя

У мальовничому подільському селі Кикишівка сьогоднішній день закарбують у пам’яті, як день, у який прощались з молодим двадцятирічним Захаром Корольковим.

pohoron korolkov 2

Багатодітна сім’я Королькових давно переїхала до рідного села своїх дідів та прадідів і поселилась в батьківській хаті, розташованій навпроти колишнього клубу. Це зараз він стоїть зарослий хащами та з вибитими вікнами, а в дитинстві малого Захара тут ще жевріло якесь життя.

pohoron korolkov 2

Разом зі своїми ровесниками з Кикишівки він вчився в початкових класах Терехівської школи, куди вони щодня добирались рейсовим автобусом. Шкільні друзі пам’ятають його як веселого і дотепного хлопчиська, який дуже любив спорт.

pohoron korolkov 2

Потім сім’я знову переїжджала в інші місця, і знову поверталась, а Захар знову трохи вчився з колишніми однокласниками. На жаль, в 2017 році померла мама, а оскільки батько вже давно з ними не жив, то молодших дітей забрала до себе в Чернігівську область тітка Катерина.

pohoron korolkov 2

Там, в смт Гончарівське, він закінчив 11 класів, а після школи займався футболом. В 2020 році був призваний до лав ЗСУ, і під час служби був направлений на гарячий український схід.

pohoron korolkov 2

Загинув Захар Корольков, обороняючи місто Маріуполь, яке вже сьогодні стало символом мужності і незламності українського війська.

Після відспівування загиблого воїна, отець Михайло з Поличинець зичним голосом провів проникливу проповідь, а потім закриту труну з тілом Героя останній раз пронесли по звивистим вулицям Кикишівки до місця останнього притулку на високому горбу над ланами і ставками нашої Бердичівщини.

pohoron korolkov 2

На траурному мітингу виступили староста Терехівського округу Тетяна Мамчур та голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк. На поховання військового приїхали також заступник голови Бердичівської РДА та наш народний депутат із сестрою.

pohoron korolkov 2

На сільському кладовищі встановлений пам’ятник воїнам, які загинули у війні проти німецького фашизму, і, хтозна, чи не доведеться робити такий самий тим, хто загинув від фашистського рашизму.

pohoron korolkov 2

pohoron korolkov 2

pohoron korolkov 2

pohoron korolkov 2

pohoron korolkov 2

pohoron korolkov 2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.