Понеділок, 28 Листопада

В Бердичеві сьогодні провели в останню путь загиблого в Десні Сергія Андруховича

Ракетний обстріл військового навчального центру обірвав 17 травня його життя разом із майже сотнею побратимів, які стали на захист рідної України.

 

 


Сьогодні провести його в останній путь зібралось чимало друзів, однокласників, сусідів та просто небайдужих бердичівлян.


Народився Сергій Леонідович в Бердичеві 5 травня 1973 року. Навчався в сімнадцятій школі, жив з батьками на вулиці, яка за його життя тричі змінила свою назву. Спочатку це була вулиця Глуха, потім Сабурова, і віднедавна Олімпійська. Як і всі хлопці з цієї околиці Бердичева знав кожну стежинку в близьких «Сосонках», чи дальших «Буйках», очерети Грабарки чи Скраглівського ставу.


Після школи навчався в Житомирському автодорожному технікумі, а військову службу йому довелось розпочинати ще в Радянській Армії а завершувати вже в Армії Українській. А потім Сергій став представником наймирнішої професії на землі – будівельником.


Сотні новобудов Києва не обійшлись без його трудового ентузіазму, а десятки будинків, дач, гаражів для друзів, кумів, та просто бердичівлян, без його золотих рук. В рідній оселі та подвір’ї кожна цеглина лежить до ладу, і двір, і дім облаштований і прикрашений його руками, які, на жаль, відтепер не зможуть більше творити красу.


Без сина залишилась мати, без чоловіка дружина, без брата сестра, без дідуся внук…


В рідній оселі після панахиди, яку провів благочинний Бердичівського округу ПЦУ протоієрей Євген Шимченко, провели й невеликий траурний мітинг, на якому виступили міський голова Сергій Орлюк (який теж довгий час жив на цій же вулиці) та представник військової частини.


Так, важко підбирати нові слова у таку сумну годину, щоб не повторювати все те, що доводиться говорити сьогодні якщо не кожен день, то кілька разів на тиждень. Та головний посил промовців зрозумілий усім: «Єднаймося для Перемоги і пам’ятаймо назавжди подвиг тих, хто віддав життя за Україну».


Під сумні мелодії військового оркестру труну з тілом Сергія Андруховича пронесли останній раз його рідною вулицею та повезли до місця вічного спочинку – військовий сектор міського кладовища, де його могила відкрила вже новий ряд…

Andruhovich1

Andruhovich2

Andruhovich3

Andruhovich4

Andruhovich5

Andruhovich6

Andruhovich7

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.