Роздрукувати цю сторінку

Бердичів попрощався зі справжнім Героєм-десантником

Сьогодні тут провели в останню путь Олександра Рєзніка, молодшого сержанта 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, який 26 травня в районі міста Бахмут отримав осколкові поранення з різних видів зброї, несумісні з життям.

 


Народився Олександр 20 жовтня 1987 року. Жив з мамою на Корніловці, навчався в сьомій школі, а потім в ПТУ №33 на тракториста. Сьогодні до його рідної оселі прийшли мешканці чи не всіх вулиць цього бердичівського мікрорайону. Сусіди розповідали про нього лише найкраще, адже цього завжди усміхненого велетня любили всі.

 

Reznik1

Працював на обшивках і будівництвах, працював на підприємстві «Ріф-1» і навіть був там бригадиром, але все змінила війна. З 2015 року він став професійним військовим і відтоді боронив Україну на Донбасі.


На жаль, не зовсім вдало склалось сімейне життя в Олександра, бо з дружиною довелось розлучитись, а невдовзі він забрав в неї сина і виховував його разом зі своєю мамою. Любив його більше за все у світі, кожен раз, приїжджаючи у відпустку, привозив подарунки, а ось зовсім недавно подарував йому на день народження батут. Живучи з бабусею, хлопчик отримував стільки любові, тепла і ласки, як ніколи раніше. Сусіди сьогодні навіть хвилювались, щоб після загибелі Олександра опікуном зробили саме бабусю, адже вона не уявляє тепер своє життя без внука.


У гарнізонному будинку офіцерів відбувся траурний мітинг, на якому виступили міський голова та представник військової частини. Знову і знову повторюючи гіркі слова скорботи, Сергій Орлюк розповів, що минулого разу взяв на руки доньку загиблого військового, а вона йому й говорить: «А правда, що тато тепер на небі? А що, він з хмаринки зробить танк і вб’є путіна?..».


І знову траурна процесія йшла по вулиці Міхєєвих, і знову гнітючу тишу між траурними мелодіями військового оркестру заповнювало вороняче каркання, і знову вулицями міста їхав кортеж до місця останнього спочинку бердичівлян.


Після нічного дощу яскраво зеленіла трава, напинались, неначе випрані, жовто-блакитні полотнища на могилах загиблих на війні Героїв, а над кладовищем знову звучали ридання рідних, Гімн України і салют...

Reznik2

Reznik3

Reznik4

Reznik5

Reznik6

Reznik7

Reznik8

Reznik9

Reznik10

Reznik11

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський