Понеділок, 3 Жовтня

На Бердичівщині сьогодні поховали захисника України, жителя Маріуполя – Сергія Панасюка

Так вже сталось в житті, що народжений на Волині, проживший все життя в Маріуполі, 37-річний Панасюк Сергій Лаврентійович, знайшов свій вічний спочинок у селі Великі Гадомці Семенівської територіальної громади.

 


Саме сюди, на батьківщину його вітчима переїхала, втікаючи від війни, його мама з чоловіком. В Маріуполі вони втратили все, і сподівались, що прихисток у тихому селі на Берддичівщині стане спокійним етапом їхнього життя, але саме тут отримали найстрашнішу звістку на світі…

 


Народився Сергій 20 лютого 1985 року. Навчався в Маріупольській школі, займався водним поло та греко-римською боротьбою. Потім навчався в Маріупольському металургійному ліцеї, після закінчення якого трохи працював на заводі.


В 2003 році був призваний на військову службу, яку проходив спочатку в навчальній частині в Десні, а потім в Гончарівську Чернігівської області на посаді механіка-водія МТЛБ. Після армії – навчання в університеті, робота в пожежній частині та заробітки за кордоном. В 2019 році уклав контракт із ЗСУ та став професійним військовим, і знову поступив в 2021 році до університету, тепер вже на правознавство. Під час служби отримував подяки та відзнаки від командування збройних сил.


Після початку повномасштабного вторгнення захищав Україну на Донеччині у якості механіка-водія медичного пункту військової частини А2988. Загинув 26 травня поблизу населеного пункту Велика Новосілка у Донецькій області під час виконання завдань у складі РТГр, в результаті підриву на протитанковій міні противника.


Сьогодні тіло Сергія Панасюка привезли до Великих Гадомець, де у світлому сільському подвір’ї останню молитву провів йому отець Костянтин. Всі жителі невеликого села та багато мешканців сусідніх сіл провели Героя центральною вулицею до сільського цвинтаря, а могила біля самого входу в кладовище стала місцем його вічного спочинку.

Panasyuk1

Panasyuk2

Panasyuk3

Panasyuk4

Panasyuk5

Panasyuk6

Panasyuk7

Panasyuk8

Panasyuk9

Panasyuk10

Panasyuk11

v

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.