Вівторок, 27 Вересня

Пообідню тишу центру Бердичева розірвали звуки поліцейської сирени

Але, на щастя, нічого страшного у цей момент в місті не сталось.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Це поблизу дитячої бібліотеки чудову несподіванку для її відвідувачів влаштували представники ювенальної поліції та служби надзвичайних ситуацій.

Як розповіла директорка закладу, вони щотижня по вівторках та четвергах організовують для своїх маленьких клієнтів цікаві заходи. Змагання, розваги, або ж, як сьогодні – зустрічі з цікавими людьми.

Діти залюбки оглядали поліцейський автомобіль, приміряли на себе бронежилет та шолом і позували для фото в цьому поліцейському оснащенні.

Пожежники теж не відставали у веселій презентації своєї роботи та інструментів, які їм допомагають у цьому.

Крім задоволених дітей на цьому заході взяли участь й чимало задоволених батьків, яким непросто організувати для своїх хлопчиків і дівчаток цікаве дозвілля у наш непростий час. Тут були як бердичівляни, так і сім’ї переселенців, котрим дитяча бібліотека завжди рада.

biblio1

biblio2

biblio3

biblio4

biblio5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.