Вівторок, 5 Грудня

В Бердичеві провели в останню путь артилериста нашої бригади Романа Ганоля

Він народився в Бердичеві, прожив все життя на Червоній Горі поруч з військовою частиною, вчився в в бердичівській 12 школі разом з дітьми військових і лише рік тому сам став військовим.

 

 

Влітку минулого року уклав контракт на службу в ЗСУ в нашій бердичівській артилерійській бригаді, де з часом став старшим механіком батареї. Повномасштабне вторгнення росіян Роман Ганоль зустрів на бойових позиціях, і з того часу надовго не покидав їх. Саме він став одним з тих, кому командування довірило управляти новою західною технікою, і з польського «Крабу» йому вдавалось ще краще бити ворогів.

На жаль, війна – це не стрільби на учбовому полігоні, це змагання в точності, маневреності та швидкості не з умовним противником, а з самим що не є справжнісіньким, який теж має гармати і снаряди, який має дрони, і який теж за час війни навчився чимало чому.

5 жовтня в районі населеного пункту Біла Гора Донецької області, отримавши множинні поранення під час бойового завдання в результаті артилерійського обстрілу району вогневих позицій українських військових, Роман Ганоль загинув…

Сьогодні в гарнізонному будинку офіцерів було тісно від тих, хто прийшов попрощатись з відважним воїном. Його батьки, родичі, однокласники, друзі та бойові побратими раз-по-раз витирали сльози під час скорботних промов на траурному мітингу.

Міський голова Сергій Орлюк розпочав свою промову з того, що нагадав присутнім, що вчора ми всі раділи «новинам» про Кримський міст, а сьогодні ховаємо молодого воїна, і повинні розуміти, що за кожної хорошою новиною з фронту є новини гіркі – про смерті та поранення наших воїнів.

«…31 рік прожив Роман, ще мав би жити і жити радувати батьків, водити дітей в школу, женити їх і зробити ще чимало добрих і потрібних справ, але війна перервала всі плани…

…та ми впевнені в наших збройних силах, в нас дуже багато роботи – перемогти і зробити Україну такою, за яку загинув Роман, за яку сьогодні воюють хлопці. І ми завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав свої життя за нашу волю і свободу», - запевнив міський голова.

Перша вчителька Романа Ольга Булгар згадала, яким він прийшов у перший клас: худорлявий, швидкий, жвавий, і протягом всіх чотирьох років початкової школи був гарним другом для своїх однокласників. Дівчата лагідно звали його «Ромашкою». А зараз в перший клас дванадцятої школи прийшов його син Тимофій, якому батько тепер став ангелом-охоронцем.

Сказали свої скорботні слова і однокласниці Романа, представник артилерійської бригади та отець Костянтин Карпенко, який супроводжував сьогодні відважного воїна в останній путь.

Друзі ділились найкращими спогадами про загиблого, про те, що він і як учився в школі, і в Житомирському агроколеджі на електрика, і потім працював на різних роботах, мав одне хоббі – автомобілі, як він ладен був майструвати і ремонтувати завжди. І в армію він пішов на механіка, бо знав, що це тут він буде найкориснішим. Він мав багато похресників, завжди любив спілкуватись зі своїми кумами, любив і цінував теплі відносини, тому і мав багато друзів.

Гора квітів виросла біля відкритої труни, а коли траурна процесія під супровід військового оркестру йшла по вулиці Міхєєвих ці квіти несли дуже багато жінок і чоловіків. Колона автобусів та автомобілів у супроводі патрульного автомобіля слідувала за спецавтомобілем, який останній раз віз Романа Ганоля вулицями рідного Бердичева.

На військовому секторі міського кладовища, поруч з могилами відважних воїнів, Роман Ганоль знайшов свій вічний спочинок…

Ganol1

Ganol2

Ganol3

Ganol4

Ganol5

Ganol6

Ganol7

Ganol8

Ganol9

Ganol10

Ganol11

Ganol12

Ganol13

Ganol14

Ganol15

Ganol16

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.