П'ятниця, 2 Червня

В Бердичеві провели в останню путь десантника Ігоря Серебрякова

В Гарнізонному будинку культури зібрались сьогодні рідні і близькі загиблого воїна, однокласники, сусіди, знайомі, колеги та просто небайдужі бердичівляни.

 


Міський голова Сергій Орлюк осиплим голосом від словесних баталій на сесії міської ради, яка продовжила своє засідання вже без голови, знову й знову підбирав слова співчуття і скорботи у своєму траурному слові, і йому це, без сумніву, вдавалось.

 

Не менш натхненною була і промова військового капелана Івана Цихуляка, який знову ставив вічні для українців питання і давав на них відповіді, які доносились до душі і серця кожного, хто стояв у траурній залі.

Ігор Серебряков народився 7 травня 1982 року, навчався в десятій школі, де мав багато друзів. Строкову службу проходив в десантних військах, де відчув своє справжнє покликання, тож потім продовжив службу на контракті і навіть приймав участь у миротворчій місії в Іраку.

На жаль, не склалось у Ігоря сімейне життя, не одружився, не мав дітей, працював там, куди закидала його доля, аж поки в країну не прийшла війна. 2 березня Ігор Серебряков був мобілізований Бердичівським військкоматом та знову став десантником. На посаді старшого оператора протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 7 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону 46-ї бригади він пройшов немало гарячих точок цієї війни, але страшне нині слово Бахмут, стало останньою такою «точкою».

14 грудня в результаті мінометного обстрілу противника воїн отримав поранення несумісні з життям. Через кілька днів ця страшна звістка дійшла до матері, яка враз постаріла на декілька років. Адже, крім неї та сестри у Ігоря не було більше близьких родичів. А сьогодні чи не весь колектив автопарку, де працює мама, прийшов провести в останній путь члена своєї великої родини.

Знову лунали сумні мелодії військового оркестру, почувши які на вулицю Братів Міхєєвих виходили мешканці з прилеглих будинків, а на військовому секторі міського кладовища додалась ще одна могила під жовто-блакитним стягом.

Serebryakov1

Serebryakov2

Serebryakov3

Serebryakov4

Serebryakov5

Serebryakov6

Serebryakov7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.