П'ятниця, 9 Червня

8 Березня. Бердичів. Базар.

Напередодні цієї дати в Україні розв’язалась чи не загальнонаціональна дискусія чи залишати 8 березня святом, чи забути його.

 


Опитування в «Дії» виграли прихильники свята, а в соцмережах вистачало як голосів «за», так і «проти». Багато хто з жінок у Фейсбуці писав сьогодні, щоб їх не вітали з будь-яким святом, поки не закінчиться війна. І все ж...

 

Зранку біля базару, як і всі останні роки, вишикувались в два ряди продавці найрізноманітніших квітів, та більшість прилавків займали все ж символи весни і цього свята – тюльпани.

Ціна тюльпанів цьогорік коливалась від 40 до 55 гривень за одну квіточку. Традиційні букетики з трьох тюльпанів, відповідно, починались від 120 гривень. Більшість квітів було з промислових теплиць, розташованих в Україні, хоча були і вирощені в домашніх тепличках.

Серед продавців і покупців (більшість яких були, звичайно ж, чоловіками) продовжувалась дискусія щодо святкувань, але було зрозуміло, що хто прийшов сьогодні вранці на базар в квіткові ряди, той аж ніяк не проти того, щоб 8 березня зробити жінкам і дівчатам милий подарунок.

8bereznya1

8bereznya2

8bereznya3

8bereznya4

8bereznya5

8bereznya6

8bereznya7

8bereznya8

8bereznya9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.