П'ятниця, 9 Червня

На сцені Бердичівського театру сьогодні звучали вірші про кохання та пісні про любов. ВІДЕО

Сьогодні тут з нагоди ювілею відомої бердичівської мисткині Ольги Дзюрбей відбувся її творчий вечір.

 


Зі сцени звучали її вірші як у авторському виконанні, так і у виконання Людмили Горобчук та Світлани Вдовиченко. І я навіть трохи пошкодував, що після шкільної парти нічого в стовпчик не читав, тому і не можу висловити свою думку щодо рим чи віршованих стилів. Зате точно можу висказатись про чудову атмосферу, яка панувала в театральній залі – душевна, сімейна і романтична.

 

ЇЇ навіть не зіпсували церемонії вручення грамот від обласної ради депутатками Аллою Мусевич та Людмилою Кицак та від благодійної організації «Відкрите серце» Петром Залізним. Він до речі, вручив їх не тільки ювілярці, а й голові профкому працівників освіти Анжелі Микитівні Цвєтковій, Людмилі Кицак та директору МПК Валентині Бабич.

І якщо для того, щоб оцінити вірші все ж потрібно мати якусь філологічну фахівість, то для того, щоб музика і пісні, які сьогодні лунали зі сцени, забриніли в серці, потрібно просто його відкрити. Звуки флейти від Дарини Книжник, пісні у виконанні чоловічої сольної формації і окремо від артистів МПК Сергія Ігнатенка, Олександра Боровського та Сергія Ланцова щедро нагороджувались оплесками глядачів. Та найбільше їх випало на дует Максима Свіренко та Наталі Рощенюк, які співали про любов і кохання оригінальну італійську арію.

Знову й знову доводиться лише жалкувати, що бердичівські глядачі не бачать бердичівських артистів на афішах, нічого не знають про їх сольні чи групові концерти (бо такі просто не організовуються) і лише випадково, на якомусь Дні машинобудівника чи концерті до 8 березня можуть їх почути.

Ось і на сьогоднішньому заході вони були лише тлом ювілейної події, хоча цілком заслужено могли б бути у центрі власних шоу. Напевно, таке щастя їм світить лиш теж у якийсь пенсійний ювілей.

P.S. Поки я готував свою замітку, на електронну пошту редакції надійшла стаття про цю ж подію від нашої практикантки, тож читайте в наступній публікації більш класичний репортаж

Dzyurbey1

Dzyurbey2

Dzyurbey3

Dzyurbey4

Dzyurbey5

Dzyurbey6

Dzyurbey7

Dzyurbey8

Dzyurbey9

Dzyurbey10

Dzyurbey11

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.