П'ятниця, 9 Червня

Роман Левицький спрямував благодійну допомогу з Бельгії до бердичівських ОСББ

Надзвичайно приємно побачити, що Ротарі клуб «Київ-Бальзак» та люди доброї волі з Бельгії приділили увагу проблемі  перебійного електропостачання, які час від часу трапляються в результаті  ворожих обстрілів і ракетних атак по Україні.

 


Бельгійські бізнесмени зібрали кошти на покупку генераторів, для міста Бердичева. Роман Левицький організував передачу генераторів в  ОСББ в різних районах міста. І зазначив що після війни радо зустріне благодійників в Бердичеві і  організує знайомства з бізнесом в Бердичеві для налагодження партнерських і дружніх відносин з бельгійцями. 

 

 Передача генераторів показує підтримку населення в Україні зі сторони світової  спільноти  і надає відваги і сили, вражає своєю доброчинністю та показує, що зібрані кошти були вкладені у потрібну справу.

На фото: Президент клубу «Київ-Бальзак»  Володимир Пилипенко і Левицький Роман 
«Колись в мирні часи  познайомились на фестивалі «Бальзак фест», а сьогодні перевіряється дружба в спільних доброчесних справах»

Примітка. Rotary International — це міжнародна сервісна організація, мета якої — об'єднати ділових та професійних лідерів для надання гуманітарних послуг та сприяння доброзичливості та миру у всьому світі. Це неполітична та нерелігійна організація. Членство здійснюється за запрошенням

Levickyi1

Levickyi2

Levickyi3

Levickyi4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.