Понеділок, 5 Червня

Міському голові Бердичева хлопчик подякував «за світло на Елінгу»

Днями відбулась зустріч Сергія Орлюка з малечою в дитячій бібліотеці. Крім прочитаної казки та відповідей на запитання хлопчиків і дівчаток, меру довелось навіть прийняти подяку. Найбільш активний учасник казкової зустрічі віком десь років 6-7 несподівано подякував йому за світло на Елінгу, якого вони з сім’єю довго чекали. Сергій Валерійович спочатку не зрозумів про що йде мова, але швидко згадав, хоча й ніяк не прокоментував цю історію.

 

 

А історія ця досить цікава, і давно була в списку запланованих нами тем для висвітлення, просто ніяк не доходили руки. Останній раз ми писали про це перед самою війною, на початку лютого минулого року, де й згадали всю десятирічну історію освоєння Елінгу під садибне житлове будівництво, яке стопорилось через відсутність електромереж.

У лютому минулого року обленерго оголосило тендер на будівництво трансформаторів та електроліній, і потім, попри війну, таки завершило це будівництво. Точніше, завершили підрядники, а обленерго його оплатило.

Але, напевно, не все так просто було у їх взаємовідносинах, бо потім ще багато часу пройшло, перш ніж оформили всі документи. Про це розповідав редакції один із забудовників, який збудував там будинок, і вже й переселився в нього, і ще майже півроку очікував, коли зможе користуватись електроенергією зі стовпа поруч з оселею.

В Бердичівському РЕМі говорили, що проблема в Житомирі, а там говорили, що в Бердичеві. За цей час перший поселенець Елінгу вже встиг і сонячні батареї поставити, і генератора спалити, поки дочекався кінця паперової тяганини.

Але зараз врешті-решт не може натішитись, що живе як біла людина, воду кип’ятить в електрочайнику та не боїться включати частіше пральну машинку. Тепер, каже, і власники сусідніх ділянок стали частіше навідуватись та планувати продовжувати чи починати будівельні роботи.

Чи буде їм тепер простіше оформляти підключення до електромережі, побачимо згодом. Але, судячи з подяки меру від маленького хлопчика, їм таки це вдається.

svet8

svet1

svet2

svet3

svet4

svet5

svet6

svet7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.