Четвер, 28 Вересня

В Бердичеві попрощались з загиблим в лютому під Бахмутом Олександром Аржевітіним

А якщо точніше, то в Парасковіївці, яка примикає до Бахмуту з північної сторони. Тоді саме там точились найгарячіші бої (хоча сказати, коли під Бахмутом були легкі бої, напевно, дуже важко) і ввечері 1 лютого військові тридцятої бригади вступили в ближній бій з ворогом, в якому і загинув Олександр Аржевітін.

 


І хоча тіла загиблих одразу забрали з поля бою, але їх довго не могли ідентифікувати. Лише пізніше дружина впізнала Олександра по татуюванню, а згодом і експертиза ДНК (аналіз здавала мама військового) підтвердила результати упізнання. Поки бердичівлянин числився за документами «без вісти», в рідних теплилась надія, що на фронті сталась якась помилка і їх чоловік брат, син ще живий, але на минулому тижні остаточно оприлюднили результати експертиз, і цієї надії не залишилось.

 

Сьогодні попрощатись з загиблим Героєм до Гарнізонного будинку офіцерів прийшли дуже багато родичів, сусідів, друзів, однокласників, колег Олександра та всі, хто його знав і любив. А не любити його було неможливо, адже всі, хто сьогодні зібрався згадували найтеплішими словами його постійну посмішку, його веселу вдачу і його добре серце.

Олександр Аржевітін народився в Бердичеві. Сім’я, в якій в нього був ще брат і сестра, жила по вулиці Низгірецькій, але навчався він не в ближній чотирнадцятій, а в десятій школі, де в нього було безліч добрих друзів. З юних років в нього було два захоплення, які він проніс через все своє таке коротке життя. Любив мотоцикли і риболовлю, в якій був неперевершеним.

В будівельному училищі Олександр здобув професію столяра, але працював не завжди за своєю спеціальністю. Після строкової служби працював охоронцем на «Прогресі», оператором на ДП «Ритм», торговельним агентом в житомирській фірмі, оператором установки на «Сейф Глас Факторі» в Бердичеві, а потім монтером колії на Козятинській дистанції «Укрзалізниці». Саме з цієї посади він пішов на війну, хоча міг би оформити собі бронь.

Сьогодні провести в останній путь свого колегу прийшло багато залізничників, а його безпосередній начальник виголосив скорботну промову. Слова співчуття рідним і близьким висловила однокласниця Олександра, а командир підрозділу 30-ї бригади, який з кількома побратимами приїхав проститись з з Олександром Аржевітіним пообіцяв помститись за його смерть.

«Я не знав його в мирному житті, але я добре знав його як воїна. Він був завжди там, де найважче. Куди багато хто відмовлявся йти, він казав: «Я йду». Він завжди говорив, що тут на фронті він захищає рідний Бердичів, рідну сім’ю і рідний дім», - сказав командир.

Від міської ради цього разу виступав ветеран депутатського корпусу Василь Толочко, а панахиду правив протоієрей Євген Шимченко. Поки йшов траурний мітинг, на вулиці пустилась злива, але коли процесія вишикувалась для того, щоб останній раз провести загиблого воїна вулицею рідного міста, дощ перестав.

Під звуки військового салюту та Гімну України тіло Героя знайшло останній спочинок на військовому секторі міського кладовища, а над свіжою могилою невдовзі замайоріли жовто-блакитний стяг та прапор славнозвісної 30-ї механізованої бригади.

 Arzhevitin1

 Arzhevitin2

 Arzhevitin3

 Arzhevitin4

 Arzhevitin5

 Arzhevitin6

 Arzhevitin7

 Arzhevitin8

 Arzhevitin9

 Arzhevitin10

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.