Бердичівлянину, підозрюваному у вбивстві власної дружини, знову продовжено дію запобіжного заходу — РІО Бердичів

Вівторок, 14 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівлянину, підозрюваному у вбивстві власної дружини, знову продовжено дію запобіжного заходу

15 трав. 2018 Прес-секретар Бердичівського міськрайонного суду

15 травня 2018 року Бердичівським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого Бердичівського відділу поліції стосовно продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою до 17 червня 2018 року особі, яка підозрюється у вбивстві людини (ч. 1, ст. 115 ККУ).

Обґрунтовуючи необхідність продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою, сторона обвинувачення вказала, що не зникли ризики, які передбачені КПК, а саме: зважаючи на скоєння особливо тяжкого злочину, підозрюваний з метою уникнення кримінальної відповідальності може незаконно впливати на свідків, які є його родичами і родичами потерпілої, для зміни раніше даних ними показань та зможе переховуватись від органів досудового розслідування і суду. Крім того, слідчий послався на неможливість закінчити слідство до завершення дії попередньої ухвали про обрання запобіжного заходу підозрюваному через необхідність отримання результатів ряду експертиз та проведення інших слідчих дій.

В свою чергу, сторона захисту та підозрюваний заперечували проти продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою та просили застосувати більш м’який запобіжний захід.

Нагадаємо, що подія сталася вечором 18 січня 2018 року в м. Бердичеві. За версією слідства у підозрюваного на ґрунті особистих неприязних стосунків виникла сварка зі своєю дружиною, в ході якої він її задушив.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п’яти днів з дня її оголошення шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до апеляційного суду Житомирської області.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.