У слідстві щодо помічника бердичівського судді призначено ряд експертиз — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У слідстві щодо помічника бердичівського судді призначено ряд експертиз

Нагадаємо, що 3 травня у приміщенні Бердичівського суду було затримано помічника судді Скиби за підозрою в отриманні хабара. 5 травня Житомирський суд відмовив слідчим у клопотанні відсторонити його від посадових обов’язків, на що прокуратура подала апеляцію. Але Віктор Кукуруза сам написав заяву на звільнення і 7 травня був звільнений з роботи.

 

Зараз тривають слідчі дії, за офіційними документами яких можна трохи більше зрозуміти про обставини скоєння злочину, який інкримінують бердичівлянину. Зокрема, про те, що історія ця почалась ще 3 квітня, коли до суду надійшли документи про вчинення одним громадянином порушення за статтею 130 ч. 1 Адміністративного кодексу (управління транспортним засобом в стані сп’яніння).
Коли цей громадянин прибув до суду, помічник судді запропонував йому затягнути розгляд справи і, врешті-решт, не бути притягнутим до відповідальності. Потім дав кілька порад, як саме це робити: не відповідати на телефонні дзвінки, відключити прийом СМС… А коли той сказав, що в повістці неправильно вказали адресу, помічник навіть зрадів і сказав, що надішле наступну повістку саме за неправильною адресою.
У документах слідчі описують, що 21 квітня в Житомирі біля «Глобалу» помічник судді отримав першу частину хабара – 5000 гривень, а 3 квітня в будівлі суду в Бердичеві – другу частину у 5200 гривень. Саме ці дії були задокументовані і тепер відносно них проводиться ряд експертиз.
Зокрема, призначено експертизу спеціального розчину, яким були помічені купюри, змиви рук підозрюваного та зріз лівої кишені брюк, до якої, напевно, попали ці гроші. Також призначено експертизу принтера та комп’ютера, на якому помічник друкував якісь документи, пов’язані з цією справою.
Що покажуть ці експертизи і яку тактику захисту оберуть адвокати колишнього помічника судді, який, до речі, сам планував стати в майбутньому суддею, побачимо, напевно, вже на судових слуханнях (якщо вони будуть призначені для розгляду в Бердичівському суді).

Асенизатор

 

 

Omaks Centr800

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.