Поліція знає нападників на сім’ю депутатів в Бердичівському районі — РІО Бердичів

Субота, 11 Липня

  • Бердичівський Базар

Поліція знає нападників на сім’ю депутатів в Бердичівському районі

Про це опосередковано заявила начальник міськрайонного відділу поліції Ольга Зінченко з трибуни на сесії районної ради. На сесії окремим питанням депутати розглядали криміногенну обстановку в районі та зокрема, наслідки жорсткого нападу.

Хоча набагато довше сварились депутати за те, хто з них телефонував Самчику про підтримку, а хто ні. Та сварились чи потрібно було сесію призначати відразу після події, чи розглядати питання сьогодні, через тиждень після неї.

У своєму виступі начальник поліції розповіла, що справа про напад на сім’ю Максима Самчика під особистим контролем у начальника обласного управління і навіть під особистим контролем у міністра внутрішніх справ. Займається розслідуванням теж обласне управління поліції, і якщо депутати хочуть надіслати якийсь запит, то потрібно адресувати його на Житомир.

Також Ольга Володимирівна висловила свою незгоду з формулюваннями, які вживали в своєму запиті депутати, зокрема про  погіршення кримінальної обстановки в районі, адже, порівняно з минулим роком сталось на 30% менше злочинів, а їх розкриття поліпшилось на 10%. Та наголосила, що сільським головам теж потрібно більше уваги приділяти профілактиці правопорушень. А то, з 56 повідомлень на телефон 102, якогось дня було 50 повідомлень з району, а з них 12 повідомлень з однієї сільської хати. Там компанія напилась, побилась, і один на одного почали дзвонити до поліції. А на кожне повідомлення поліцейські повинні зреагувати, приїхати потратити час, паливо, папір, тощо.

А щодо безпосередньо, розслідування нападу, то ніяких деталей слідства начальник поліції не розголошувала, лише сказала, що аналогічних нападів і пограбувань сталось за останній час чимало, і нині правоохоронці докладають зусиль, щоб зібрати тверді докази участі в них певних осіб. Щоб ніякі адвокати на суді не могли їх спростувати.

Врешті-решт депутати прийняли на сесії рішенні про те, щоб запит надіслати до обласного управління поліції, хоча фактично, те, що в ньому вимагалось (викликати начальника поліції для надання  інформації) вже сталось.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.