На бердичівлянку, яка викликала поліцію через грабіжника, склали протокол — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На бердичівлянку, яка викликала поліцію через грабіжника, склали протокол

Ситуація, що трапилася з бердичівлянкою поважного віку, неоднозначна, заплутана і, чесно кажучи, здивувала навіть членів адміністративної комісії на чолі з головою Михайлом Гайченею.

Саме тут і розглядали цікавий протокол, складений працівниками поліції на жінку, котра мало не стала жертвою грабежу.


Виявляється, пенсіонерка зателефонувала до поліції з повідомленням про те, що до неї в будинок начебто хтось намагається залізти, і просила прийняти міри. Правоохоронці на виклик приїхали, але натомість склали протокол на заявницю. І стосувався він порушення правил утримання тварини, що підпадає під статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Під твариною мається на увазі собака породи такса, яку, зі слів сторожів порядку, пенсіонерка, як власниця, протягом тривалого часу не перереєструвала у міській ветеринарній службі та товаристві собаководів.


Звісно ж, члени адмінкомісії були здивовані, адже зазвичай протоколи складають на вигулювання без намордників, на те, що собака кидається на когось тощо. Тут же присутні, наголошуючи на тому, що це не бойова велика собака, зрозуміти суті протоколу достеменно не змогли, хоча і розуміють, що породисті собаки повинні мати документи про щеплення.


Згідно вищевказаної статті Кодексу порушник карається штрафом у розмірі від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або ж попередження. Спільним рішенням членів адміністративної комісії бердичівлянці-порушниці було винесене попередження.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.