Бердичівському прокурору та його сім’ї погрожували вбивством — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівському прокурору та його сім’ї погрожували вбивством

10 січ. 2019 Власкор

У Бердичівському суді зараз розглядається справа за статтею 345 Кримінального Кодексу України.

Пункт перший цієї статті звучить так:

«1. Погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу, а також щодо його близьких родичів у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк».


Таке покарання нині «світить» бердичівлянину 1994 року народження, який під час судового засідання про обрання йому міри запобіжного заходу за крадіжку 22 грудня 2018 року погрожував вбивством прокурору Бердичівської місцевої прокуратури та членам його сім’ї.
За інформацією ЦМЛ м. Бердичева від 03.01.2019 р. обвинувачуваний перебуває на диспансерному обліку у психіатра з діагнозом «легка розумова відсталість (дебільність) з порушенням поведінки, соціальною дезадаптацією».


А вже 4 січня у судовому засіданні слідчий суддя виніс ухвалу щодо призначення у справі судово-психіатричної експертизи:
«Доручити експерту (експертам) Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 провести судово-психіатричну експертизу у кримінальному провадженні від 22.12.2018р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 345 Кримінального кодексу України.


Попередити експерта (експертів) Бердичівського міськрайонного бюро судово-медичних експертиз про кримінальну відповідальність за завідомо неправдивий висновок та за відмову без поважних причин від виконання покладених на нього (них) обов'язків, яка передбачена статтями 384 та 385 Кримінального кодексу України.


На вирішення експертизи поставити наступні питання:
1) чи страждав обвинувачений, який народився 28.05.1994р., під час висловлення 22.12.2018р. погрози вбивством прокурору Бердичівської місцевої прокуратури та членам його сім'ї, будь-яким психічним захворюванням?

2) чи проявлявся у нього тимчасовий розлад психічної діяльності?

3) чи страждає він на сьогоднішній день будь-яким психічним захворюванням?

4) чи може він усвідомлювати свої дії та керувати ними?

5) якщо він страждає нині психічною хворобою, то чи потребує він примусового лікування?»


Про подальший хід розслідування цієї незвичної справи постараємось інформувати читачів у подальших публікаціях.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.