Три вироки за один день ухвалили судді Бердичівського суду — РІО Бердичів

Середа, 22 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Три вироки за один день ухвалили судді Бердичівського суду

Таке буває нечасто, адже більшість кримінальних чи навіть цивільних справ тягнуться місяцями і роками. Зазвичай, у єдиному реєстрі судових рішень документів під назвою «вирок» від Бердичівського міськрайонного суду (нині він вже називається окружним), з’являється не так вже й багато – до десятка разів на місяць. В основному там оприлюднюються «постанови», «ухвали» чи судові «накази», які стосуються початку судових засідань, направлень на експертизу, та інших проміжних рішень.

 


Але 19 лютого в суді було ухвалено аж три вироки, які 21 лютого були оприлюднені в реєстрі. Два з них оголосив суддя Олег Замега, а один – суддя Олександр Яковлєв. І якщо злочин, по якому Яковлєв ухвалював вирок був скоєний порівняно недавно – у вересні 2018 року, то два інших злочину, по яким було винесено вироки цього дня розслідувались по кілька років.

Асенизатор

 


Так, 21 вересня минулого року у студента Бердичівського будівельного ліцею, в присутності його матері (громадянки Росії) було знайдено два пакуночки з канабісом (наркотична речовина, яку нині в багатьох країнах світу легалізовано і дозволено для продажу). Вже 18 жовтня експертиза встановила, що це дійсно наркотик, а 30 жовтня разом з матір’ю, адвокатом і психологом, обвинувачуваний на місці злочину відтворив його.
За статтею 309 (незаконні придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту) Кримінального кодексу студента було визнано винним та призначено йому у вигляді покарання штраф 510 гривень та зобов’язано заплатити за послуги експертів ще 572 гривні.


Значно довше тривала справа про крадіжку двох овець з приватної ферми у Бердичівському районі. Ще 9 жовтня 2017 року працівник ферми пізно ввечері забив одну вівцю та розібрав її на м’ясо а другу вівцю «використовуючи невстановлену слідством мотузку» вивів живою за територію ферми. Таким чином він надав власнику ферми збитків у 4 тисячі гривень (2 вівці Х 40 кг Х 50 грн/кг). Вже 30 жовтня 2017 року між підозрюваним і потерпілим була укладена угода про примирення, але чомусь, лише 19 лютого 2019 року підозрюваного все-таки було визнано винним та призначено штраф у 1700 гривень.


У третій справі, по якій цього ж дня прозвучав вирок, теж брали участь неповнолітні. Вірніше, неповнолітніми вони були під час скоєння злочину – 1 квітня 2016 року. Одна дівчина навчалась тоді у 8 класі п’ятої школи, а друга – в ПТУ №12. Увечері в День Сміху, на Загребеллі, вони вирішили «пожартувати» над проходившою повз них дівчиною, збили її з ніг і зняли з вух сережки вартістю 3 тисячі гривень.


Першого липня 2017 року старша подруга крім цього здійснила ще один злочин. Близько опівночі побачила нетверезого чоловіка, допомогла йому дійти до квартири, а поки той переодягався вкрала з квартири ноутбук вартістю 6000 гривень та 1750 гривень грошима, які знайшла в шафі.


Як ще «жартували» ці дівчата між задокументованими злочинами і датою вироку ми можемо лише здогадуватись, але 19 лютого 2019 року суддя Замега оголосив вирок про призначення кожній з них покарання у виді позбавлення волі на строк 2 (два) роки, та  звільнити одну й другу від відбування покарання з випробуванням протягом 1 (одного) року іспитового строку, якщо вони протягом визначеного судом строку не вчинять нових злочину і виконають покладені на них обов'язки.

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.