П’ятий рік в Бердичеві судять жорстоких вбивць чуднівського лісника — РІО Бердичів

Середа, 27 Трв

  • Бердичівський Базар

П’ятий рік в Бердичеві судять жорстоких вбивць чуднівського лісника

Щоправда не тільки в Бердичеві, але й у Лугінах та Житомирі, адже за чотири роки в цій справі були і різні судді, і різні адвокати, і різні прокурори. Незмінно їздить на суди лише згорьована дружина загиблого лісника і довго сподівається на справедливе покарання для вбивць свого чоловіка. 


В 2018 році колегія бердичівських суддів провела більш ніж півдесятка засідань, та й у цьому році вже аж по червень розписані дати наступних, але кінця краю цій справі не видно. Судді невипадково прискіпливо і детально розбирають кожен документ та кожне свідчення, адже за статтею, по якій судять обвинувачуваних, в якості покарання можливе навіть довічне ув’язнення.

 

Ось і в середу на засідання прибули всі адвокати, обвинувачені, потерпілі, але їм довелось чекати більше години, тому що попереднє судове засідання, яке проводила колегія у складі цих же суддів, і теж по вбивству, трохи затягнулось.


В плані цього судового засідання був перегляд на відео слідчого експерименту, що проводився з одним із обвинувачених - Василем Воєділо. Прокурор запропонував дивитись лише суть експерименту, без вступних роз’яснень слідчого, але обвинувачені в жорстокому вбивстві наполягли, щоб відео показували від початку до кінця. Склалось таке враження, що в їх інтересах затягнути судовий розгляд на якомога довше. Адже чим більше вони сидять в слідчому ізоляторі, тим менше їм доведеться сидіти потім в тюрмі.


Василь Воєділо - єдиний, хто не зізнався в убивстві, тому і на показах, і на слідчому експерименті весь час плутався, казав, що не бачив, не чув, не пам’ятає, не знає, але інші обвинувачені раніше вже розповіли, як били лісника, як його ще живого закопували, як палили автівку, щоб замести сліди.


Нагадаємо, що стався цей злочин ще в березні 2015 року, коли ліснику Пилипівського лісництва Олегу Поліщуку зателефонували, що в лісі щось не в порядку, і він швидко зібрався та поїхав. Дружина спочатку нічого не запідозрила, адже таке бувало досить часто, і лише не дочекавшись ввечері чоловіка додому забила тривогу. Поліцейські швидко вийшли на слід підозрюваних та незабаром всіх трьох затримали.


Чотири роки обвинувачені вже провели в ізоляторі, і якщо в цьому році буде винесено комусь з них менше восьми років ув’язнення, то це означатиме для нього фактично виправдальний вирок, адже Закон Савченко досі ніхто не відміняв. Та чи витримає серце дружини покійного таку звістку, невідомо.

lisnik1

lisnik2

lisnik3

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.