Підпалені підприємець та депутат Бердичівської міської ради знаходяться в лікарні з опіками. Подробиці. Відео — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Підпалені підприємець та депутат Бердичівської міської ради знаходяться в лікарні з опіками. Подробиці. Відео

Заходячи наперед про даний інцидент на сесії Бердичівської міської ради, варто зазначити, що ніхто і подумати не міг, що таке взагалі може трапитися. Сесія розпочалася, як зазвичай, з гімнів України та Бердичева, далі мали прийняти порядок денний і приступити до розгляду питань та голосування. У цей момент до мікрофону підійшов місцевий підприємець Володимир Синявський і почав звинувачувати міського голову у перешкоджанні його підприємницької діяльності на міському пляжі, де знаходиться ресторан «Наяда». Про ситуацію з цим об’єктом ми розповідали у попередній публікації.

Міський голова попросив чоловіка поки що присісти, мовляв, зараз ми приймемо порядок денний і дамо вам можливість виступити. Підприємець, який на слова не зважав, відкрив маленьку пляшечку і вилив вміст собі на голову, руки тощо. Ніхто з присутніх не зрозумів одразу, що за рідина знаходиться у пляшці, думаючи, що, можливо, вода. Проте депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Валерій Шелепа, котрий і постраждав внаслідок цього інциденту, одразу ж піднявся з місця, відчувши щось неладне. Коли ж він побачив, що чоловік дістав запальничку, одразу кинувся вибити її з рук підприємця, але не встиг. Вогонь миттєво охопив руки, обличчя та передню частину тіла Володимира Синявського, а у депутата Валерія Шелепи, який підбіг у цей момент, загорілася права рука.


Почулися крики, палаючий підприємець кинувся в одну сторону, зірвавши з себе одяг, його гасили присутні депутати водою з пляшок, а горілу футболку - згодом і вогнегасником. А постраждалий депутат з палаючою рукою вибіг одразу із зали. Решті з тих, хто знаходився поруч, особливо жінкам, дуже пощастило, бо вони встигли відскочити від полум’я і від падаючих на підлогу стільців, що могли травмувати.


Міський голова, секретар міської ради та депутати одразу ж викликали поліцію, швидку допомогу і навіть рятувальників, яким вже не було що гасити, бо це вдалося самотужки зробити присутнім. В холі міської ради першу допомогу надавали Валерію Шелепі, а самого винуватця довелося ще шукати, бо після інциденту він вибіг і сів на лавочку на Центральній площі. До карети швидкої допомоги відвели обох, а головного лікаря Ларису Бабікову міський голова попросив також поїхати до лікарні та взяти під особистий контроль ситуацію.


Вже згодом у телефонній розмові з журналістом газети «РІО-Бердичів» головний лікар прокоментувала стан потерпілих. Депутат від ВО «Батьківщина», який відважно кинувся на палаючого чоловіка, отримав опіки правої верхньої кінцівки 8-10% і нині знаходиться в травматологічному відділенні, де йому надають усю необхідну допомогу. Підприємець постраждав, звісно ж, більше. У нього зафіксовано поверхневі опіки обличчя, двох верхніх кінцівок, передньої стінки грудної клітки та частково живота загальною площею близько 20% усього тіла. Чоловік нині знаходиться в реанімаційному відділенні, де йому проводять ін’єкції та детоксикацію.


За словами Лариси Бабікової, площі опіків можуть і збільшуватись, але обоє чоловіків знаходяться під доглядом лікарів. Медики роблять усе можливе, аби зняти біль і продовжуватимуть необхідне лікування.

sesiya prodovghennya1

sesiya prodovghennya2

sesiya prodovghennya3

sesiya prodovghennya4

sesiya prodovghennya5

sesiya prodovghennya6

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.