Знову в Бердичівському суді «Джек-Пот» - три вироки за один день — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Знову в Бердичівському суді «Джек-Пот» - три вироки за один день

05 лип. 2019 Олександр Доманський

Саме стільки справ, які розглядали судді Бердичівського суду, дійшли свого логічного завершення в кінці червня і обвинувачувані по них отримали справедливі вироки. Про конфіскацію автомобіля, на якому вивозили з лісу вкрадені дрова, детально описано у попередній статті, але й інші два вироки теж винесені крадіям та грабіжникам.

Так, 27 червня присудили позбавлення волі на три роки і три місяці чоловіку з села Лемеші за те, що восени минулого року він викрав у свого односельчанина спочатку миючий апарат «Керхер» вартістю 2500 гривень, а потім ще й кувалду, сокиру, електролобзик і електродриль загальною вартістю 1070 гривень. Саме за крадіжкою цього інструмента і «застукала» його жінка власника.


Слідство та судовий розгляд тривали порівняно недовго, адже злодія піймали на місці скоєння злочину, від якого він вже не міг ніяк відкараскатись. Щоправда, на тяжкість вироку мали вплив як пом’якшувальні обставини (каяття та четверо дітей на утриманні), так і обтяжуючі фактори, а саме те, що цього чоловіка вже судили за крадіжки в Любарі, і термін свого покарання він ще не відбув.


Так само був засуджений (тричі) й фігурант іншого судового розгляду, який отримав вирок від судді Бердичівського суду 27 червня. Неповнолітній (?!!) уродженець села в Новоград-Волинському районі, який учився останнім часом в Бердичівському ПТУ №4 та був на повному державному утриманні як дитина-сирота. За свої «подвиги» він вже отримував адміністративний арешт від Богунського райсуду Житомира на 45 діб в 2016 році, вирок від Бердичівського суду на 4 роки і 3 місяці в 2018 році і вирок Новоград-Волинського суду на 4 роки і 3 місяці в лютому 2019 року.


Отже, цей молодик не встиг ще відбути попередні покарання, як заробив новий вирок і нове покарання. Цього разу за 5000 гривень, поцуплених у свого товариша по чарці на Бердичівському вокзалі та півсотню метрів телефонного кабелю, який він зрізав в районі шкірцеху. Причому вказані злочинні епізоди відбувались ще два роки тому, влітку 2017 року.


Відразу навіть важко збагнути, як же це можна встигнути зробити стільки злочинів і заробити стільки вироків за один і той же час. Отже, незважаючи на те, що і цього разу суддя присудив грабіжнику покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців, не виключено, що він встигне скоїти ще чимало злочинів, бо нічого іншого, він, напевно, робити так і не навчився.

 

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.