Четвер, 26 Трв

За крадіжку з лікарняної палати у Бердичеві молодик отримав 120 годин громадських робіт

11 лип. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим громадянина Н. у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)).

Встановлено, що Н. перебував в приміщенні терапевтичного відділення Бердичівської центральної міської лікарні та в цей час у нього винник злочинний умисел на таємне викрадення чужого майна.

Реалізуючи свій злочинний умисел, Н у палаті підійшов до ліжка Ж. з якого взяв належний потерпілому планшет марки "Huawei MediaPad Т3 7", який знаходився під подушкою на вказаному ліжку.

Продовжуючи свої злочинні дії, Н., скориставшись відсутністю власника майна та необізнаністю інших осіб, умисно, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу, таємно викрав планшет марки "Huawei MediaPad Т3 7" вартістю 1815 грн., який був споряджений картою пам'яті вартістю 130 грн., чим заподіяв матеріального збитку Ж. на загальну суму 1945 грн.

В подальшому Н. з місця вчинення злочину зник та викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

В судовому засіданні обвинувачений Н. свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю.

Отже, оцінивши всі докази, зокрема того, що Н. відповідно до вимог ст. 89 КК України вважається раніше не судимим, є молодим за віком, приймаючи до уваги запропоновану учасниками міру покарання у виді громадських робіт, позицію потерпілого про відсутність претензій до обвинуваченого, Н. визнано винуватим у пред'явленому обвинуваченні у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, та призначено йому покарання у виді громадських робіт на строк 120 годин. Суд вважає, що міра покарання у виді громадських робіт, буде необхідним й достатнім для його виправлення та запобігання вчиненню нових злочинів.
На вирок суду протягом тридцяти днів з дня проголошення може бути подана апеляційна скарга.

З повним текстом рішення можна буде ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.