Поліція попереджає бердичівлян про зростання кількості шахрайств — РІО Бердичів

Середа, 19 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Поліція попереджає бердичівлян про зростання кількості шахрайств

02 вер. 2019 Бердичівський ВП

Останнім часом на території Житомирщини різко зросли злочини пов’язані з шахрайством.

Найбільш поширеними видами шахрайств є такі:

ШАХРАЙСТВА ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ

Не повідомляйте інформацію про платіжну картку або картковий рахунок через мережу Інтернет чи при телефонній розмові, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо. Обов`язково переконайтесь у правильності зазначення адреси сайтів, до яких підключаєтесь і через які збираєтеся здійснювати оплату товарів, оскільки схожі адреси можуть використовуватися для здійснення незаконних дій або сумнівних операцій з використанням персональних даних платіжної картки.

ШАХРАЙСТВО ПІД ПРИВОДОМ ЗВІЛЬНЕННЯ ДІТЕЙ ЧИ РОДИЧІВ

Які ніби-то за вчинення злочину потрапили до відділу поліції, або потрапили в дорожньо-транспортну пригоду. Шахраї телефонують до людей та представившись працівниками поліції вимагають у людей гроші для уникнення відповідальності, за вчинення правопорушень, які насправді ними не вчинялися. Не вірте таким дзвінкам, переконайтесь чи все гаразд з вашими рідними, а випадку коли рідні не відповідають на телефонні дзвінки, телефонуйте на лінію «102» та повідомляйте про такі факти.
У випадку вчинення відносно вас шахрайських дій або виникнення підозри про вчинення відносно вас неправомірних дій, негайно звертайся до поліції за номером «102».

Бердичівське відділення поліції звертається до жителів м. Бердичева та району: будьте уважними, дійте обдумано та спокійно, щоб не стати жертвою шахраїв.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.