До бердичівлянки за викрадення дитини суд застосував запобіжний захід — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

До бердичівлянки за викрадення дитини суд застосував запобіжний захід

28 жовт. 2019 Ірпінський міський суд Київської області

25 жовтня 2019 року Ірпінський міський суд Київської області розглянув клопотання старшого слідчого СВ Ірпінського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, погоджене прокурором Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів до громадянки Г., яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 146 Кримінального кодексу України (викрадення малолітнього).

З урахуванням усіх наданих матеріалів судом прийнято рішення про застосування щодо підозрюваної громадянки Г. запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, що полягає в забороні підозрюваній залишати житло у певний період доби із зобов’язанням носити електронний засіб контролю та покладено на підозрювану громадянку Г. обов’язки:

- прибувати до визначеної службової особи із встановленою періодичністю;

- не відлучатися із населеного пункту, в якому вона зареєстрована, проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

- утримуватися від спілкування з потерпілою та свідками.

 

super cina

 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.