Жителя Бердичівщини судили за ловлю риби з Гнилоп’яті — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Жителя Бердичівщини судили за ловлю риби з Гнилоп’яті

10 груд. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Беричівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим Ф. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченего ч.4 ст.85 КУпАП (порушення правил використання об'єктів тваринного світу).

Згідно протоколу на річці Гнилоп”ять с. Бистрик Бердичівського району громадянин Ф. вчинив грубе порушення правил рибальства, а саме: здійснював лов риби за допомогою забороненого знаряддя лову – трьома сітками, при цьому зловив рибу - карась 40 екз., загальною вагою 4 кг., чим завдав шкоду державі в розмірі 680 грн.Такими діями Ф. порушив п. 3.15 абз.1 Правил любительського і спортивного рибальства, за що передбачена відповідальність згідно ч. 4 ст. 85 КУпАП. У Ф. вилучено заборонене знаряддя лову - три сітки.


В судовому засіданні Ф. вину визнав, щиро розкаявся.
Беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу Ф., ступінь його вини, майновий стан, а також те, що він щиро розкаявся у вчиненні адміністративного правопорушення, що у відповідності до п. 1 частини першої ст. 34 Кодексу України про адміністративні правопорушення є обставиною, що пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення, Суд прийшов до висновку про накладення на нього стягнення у виді штрафу у розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340,00 грн.) з конфіскацією знарядь лову.


Суд визнав винуватим Ф. у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП, та наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 340 грн. Вилучене у Ф. заборонене знаряддя лову - три сітки, конфісковано.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.