На кого у Бердичеві склали протоколи за порушення карантину — РІО Бердичів

Неділя, 31 Трв

  • Бердичівський Базар

На кого у Бердичеві склали протоколи за порушення карантину

Кілька годин тому ми розміщували на сайті та поширювали у соціальній мережі Фейсбук інформацію про те, що у Бердичеві станом на сьогодні, 8 квітня, налічується 9 складених адмінпротоколів про порушення правил карантину. Таку цифру оприлюднило ГУНП в Житомирській області, вказуючи про загальну кількість порушень в області.

Аби зрозуміти і проінформувати населення нашого міста, кого і за що притягнули правоохоронці до відповідальності, звернулися до прес-секретаря Бердичівського відділу поліції. За погодження начальника відділу поліції вдалося дізнатися, що з 9-ти протоколів 8 були складені на підприємців і 1 – на фізичну особу.


Якщо вдаватися до деталей, то по одному протоколу складено на магазин і заправку за продаж кави, а, це, нагадаємо, заборонено. Одне порушення зафіксовано у магазині, в якому продавали квіти. Власників двох будівельних магазинів притягнуто до відповідальності за те, що ці об’єкти торгівлі не закриті і у період карантину працювали.


Протоколи були складені і на 3 супермаркети, а причиною цього стало те, що у них одночасно знаходилося багато людей. Що ж до останнього порушення, то, повторимо, воно стосується фізичної особи. Як зазначає прес-секретар Бердичівського ВП, до відповідальності притягнуто жінку, яка в місті була надворі з дитиною без масок і розпивала алкогольні напої.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.