Випадок продажу алкоголю неповнолітній особі зафіксовано у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Випадок продажу алкоголю неповнолітній особі зафіксовано у Бердичеві

28 квіт. 2020 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Найбільша кількість адміністративних протоколів складені на дорослих і стосувались продажу неповнолітнім алкогольних напоїв або доведення їх до стану сп’яніння.

У ході рейдів поліцейські проводять роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового дотримання антиалкогольного законодавства, а також контролюють виконання карантинних обмежень молоддю.


Упродовж квітня цього року наші працівники у різних районах області задокументували загалом 75 адміністративних відповідних протоколів, 29 з них – стосовно неповнолітніх за розпивання спиртного у публічних місцях (ст.178 КУпАП). Профілактичні бесіди проводяться як з молоддю, так і з їх батьками. Інспектори наголошують дорослим на суворішому контролі за дітьми у період карантину, - розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.


Серед інших задокументованих правопорушень 46 стосувались дорослого населення. 5 адміністративних матеріалів складені відносно продавців продмагазинів, які реалізували неповнолітнім особам алкогольні напої. Такі випадки зареєстровані у Житомирі, Бердичеві, Радомишлі та Романові.


41 протокол оформлений на дорослих, які сприяли вживанню дітьми спиртного. Випадки доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП) задокументовані у різних районах області і стосувались як безпосередньо батьків або осіб, що їх замінюють, так і повнолітніх, з якими товаришують підлітки.


Правоохоронці закликають громадян відповідальніше ставитись до визначених законодавством норм і правил поведінки, особливо якщо мова йде про належне виховання дітей і їх безпеку. Будьте прикладом для молоді: не порушуйте і не сприяйте вчиненню протиправних діянь дітьми і підлітками.

Відео

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.