Відсьогодні стартує перший етап Тижня безпеки дорожнього руху — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Відсьогодні стартує перший етап Тижня безпеки дорожнього руху

09 черв. 2020 Бердичівський відділ поліції Житомирської області

Працівники сектору реагування Бердичівського відділу поліції проводять попереджувальні заходи, покликані знизити рівень аварійності, як у місті, так і в районі.

Протягом червня, в рамках запланованих профілактичних заходів, інспектори патрульної поліції особливу увагу звертатимуть на порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів та порушення правил дорожнього руху самими ж пішоходами, забезпечать особливий контроль за поведінкою дітей на дорозі, з метою запобігання випадкам порушення ними ПДР.


Патрульні продовжують працювати у сфері виявлення на дорогах нетверезих водіїв та водіїв у стані наркотичного сп'яніння, контролюють дотримання водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть, користування засобами зв'язку тощо.


Усі учасники дорожнього руху мають бути відповідальними й неухильно дотримуватися ПДР, адже пріоритетним напрямком в роботі поліцейських – зниження рівня аварійності й створення безпечних і комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху.


Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.