В Бердичеві вбивцю рідного брата заарештували на два місяці — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

В Бердичеві вбивцю рідного брата заарештували на два місяці

Ми вже писали, що минулої п’ятниці на одній з вулиць Бердичева було знайдене тіло чоловіка з колотими ранами. Цього ж дня відбулось судове засідання з обрання підозрюваному міри запобіжного захисту.Досудовим розслідуванням встановлено, в четвер ввечері брати вдома розпивали спиртні напої. А близько 22 години молодший брат (44 р.) узявши на кухні ніж і наніс старшому брату (49 р.) удар в грудну клітку чим спричинив «ушкодження у виді проникаючого поранення грудної та черевної порожнини з пошкодженням печінки, гострої масивної крововтрати, які спричинили смерть потерпілого».


Підозрюваний пояснив, що за місцем його проживання, після вжиття спиртних напоїв брат став у нього вимагати карту на яку він отримує пенсію. Він не розуміє як так сталося, що він взяв ножа та наніс удар брату. Куди прийшовся удав не пам`ятає. Після цього брат вибіг на вулицю, а він ліг спати.


В ході судового розгляду було встановлено, підозрюваний не працює, ступінь соціальних зв`язків не є такою, яка б утримувала його в м. Бердичеві, він дітей немає, не одружений. Підозрюваний зловживає спиртними напоями, що вбачається із показань його матері.


Крім того 10 січня 2018 року він вже наносив тілесні ушкодження брату, після яких той лікувався у Бердичівській ЦМЛ, проте не забажав проходити СМО та притягавати брата до кримінальної відповідальності.


З урахування доведених ризиків судя Інна Хуторна постановила застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів, який слід обраховувати, починаючи з моменту затримання, тобто з 07-30 год 24.07.2020

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.