Бердичівська прокуратура шукає порушення закону в інтернеті — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівська прокуратура шукає порушення закону в інтернеті

Бердичівською місцевою прокуратурою за результатом здійснення моніторингу місцевих інтернет-сайтів виявлено відомості про масову загибель риби в річці Роставиці поблизу смт Ружин.


З огляду на виявлене порушення, Бердичівською місцевою прокуратурою 01.09.2020 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 242 КК України (порушення правил охорони вод, що спричинили масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу).


Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, до огляду річки залучені спеціалісти Державної екологічної інспекції Поліського округу та Головного управління Держпродспоживслужби в області, відібрано зразки проб води та мертвої риби з метою призначення відповідних експертиз.


Також вживаються заходи щодо встановлення розмірів заподіяної довкіллю шкоди та винних осіб.


Досудове розслідування проводить Ружинське відділення поліції. Бердичівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.
Пресслужба прокуратури Житомирської області
01 вересня 2020 року

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.