Сьогодні призначають нових заступників бердичівського прокурора — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Сьогодні призначають нових заступників бердичівського прокурора

Адже, сьогодні перший день роботи нових окружних прокуратур Житомирської області.

 


Згідно з адміністративно-територіальною реформою змінились межі нових районів, і в зв’язку з цим проходить реформування територіальних органів прокуратури. Раніше Бердичівська прокуратура мала в своїй юрисдикції Любарський, Чуднівський, Бердичівський, Андрушівський та Ружинський райони, тепер її дія буде поширюватись лише на новий Великий Бердичівський район.

 


Я спробував дізнатись особливості цього процесу безпосередньо у прокуратурі, але там сказали, що керівництво прокуратури сьогодні в Житомирі на представленні нової структури органу.


Я передав через секретарку прохання взяти інтерв’ю у прокурора, але не знаю чи це знову вдасться, адже на день прокуратури аналогічне прохання залишилось без відповіді.


Прокурор Бердичева Віталій Шпак ні після свого призначення у вересні 2020 року не давав ніякого інтерв’ю, ні в процесі своєї діяльності не зустрічався з журналістами. В інтернеті навіть немає його нормальної фотографії.


Можливо, після свого перепризначення, він стане відкритішим для преси, весна все ж таки...

prokuratura1

prokuratura2

prokuratura3

 

«Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Коростишівська та Новоград-Волинська місцеві прокуратури припинили свою діяльність шляхом реорганізації. Разом з тим створено такі окружні прокуратури: Бердичівську, Житомирську, Коростенську, Коростишівську, Новоград-Волинську та Чуднівську окружні прокуратури.
     Днем початку роботи окружних прокуратур визначено 15 березня 2021 року.
   При створенні окружних прокуратур ураховано зміни, передбачені адміністративно-територіальною реформою. Зокрема, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у Житомирській області, утворено Бердичівський, Житомирський, Коростенський та Новоград-Волинський райони.
         Територія юрисдикції Бердичівської, Коростенської та Новоград-Волинської окружних прокуратур входитиме виключно до Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського районів відповідно. Разом з тим, на території Житомирського району функціонуватиме три окружні прокуратури: Житомирська, Коростишівська та Чуднівська.
    З метою удосконалення діяльності в Коростенській окружній прокуратурі утворено Малинський, Овруцький та Олевський відділи, а у Коростишівській окружній прокуратурі – Попільнянський, Радомишльський та Хорошівський.
   Перелік новостворених прокуратур та відповідні територіальні громади, на які розповсюджується юрисдикція місцевих прокуратур:
    1. Бердичівська окружна прокуратура (з адміністративним центром у місті Бердичів, за адресою вул. Вінницька, 23) у складі територій Андрушівської міської, Бердичівської міської, Вчорайшенської сільської, Гришковецької селищної, Краснопільської сільської, Райгородоцької сільської, Ружинської селищної, Семенівської сільської, Червоненської селищної, Швайківської сільської територіальних громад.»

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.