Роздрукувати цю сторінку

Сьогодні призначають нових заступників бердичівського прокурора

Адже, сьогодні перший день роботи нових окружних прокуратур Житомирської області.

 


Згідно з адміністративно-територіальною реформою змінились межі нових районів, і в зв’язку з цим проходить реформування територіальних органів прокуратури. Раніше Бердичівська прокуратура мала в своїй юрисдикції Любарський, Чуднівський, Бердичівський, Андрушівський та Ружинський райони, тепер її дія буде поширюватись лише на новий Великий Бердичівський район.

 


Я спробував дізнатись особливості цього процесу безпосередньо у прокуратурі, але там сказали, що керівництво прокуратури сьогодні в Житомирі на представленні нової структури органу.


Я передав через секретарку прохання взяти інтерв’ю у прокурора, але не знаю чи це знову вдасться, адже на день прокуратури аналогічне прохання залишилось без відповіді.


Прокурор Бердичева Віталій Шпак ні після свого призначення у вересні 2020 року не давав ніякого інтерв’ю, ні в процесі своєї діяльності не зустрічався з журналістами. В інтернеті навіть немає його нормальної фотографії.


Можливо, після свого перепризначення, він стане відкритішим для преси, весна все ж таки...

prokuratura1

prokuratura2

prokuratura3

 

«Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Коростишівська та Новоград-Волинська місцеві прокуратури припинили свою діяльність шляхом реорганізації. Разом з тим створено такі окружні прокуратури: Бердичівську, Житомирську, Коростенську, Коростишівську, Новоград-Волинську та Чуднівську окружні прокуратури.
     Днем початку роботи окружних прокуратур визначено 15 березня 2021 року.
   При створенні окружних прокуратур ураховано зміни, передбачені адміністративно-територіальною реформою. Зокрема, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у Житомирській області, утворено Бердичівський, Житомирський, Коростенський та Новоград-Волинський райони.
         Територія юрисдикції Бердичівської, Коростенської та Новоград-Волинської окружних прокуратур входитиме виключно до Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського районів відповідно. Разом з тим, на території Житомирського району функціонуватиме три окружні прокуратури: Житомирська, Коростишівська та Чуднівська.
    З метою удосконалення діяльності в Коростенській окружній прокуратурі утворено Малинський, Овруцький та Олевський відділи, а у Коростишівській окружній прокуратурі – Попільнянський, Радомишльський та Хорошівський.
   Перелік новостворених прокуратур та відповідні територіальні громади, на які розповсюджується юрисдикція місцевих прокуратур:
    1. Бердичівська окружна прокуратура (з адміністративним центром у місті Бердичів, за адресою вул. Вінницька, 23) у складі територій Андрушівської міської, Бердичівської міської, Вчорайшенської сільської, Гришковецької селищної, Краснопільської сільської, Райгородоцької сільської, Ружинської селищної, Семенівської сільської, Червоненської селищної, Швайківської сільської територіальних громад.»

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський