Поліцейські Бердичівщини припинили понад 80 фактів домашньої тиранії і повернули додому 20 дітей — РІО Бердичів

Поліцейські Бердичівщини припинили понад 80 фактів домашньої тиранії і повернули додому 20 дітей

08 черв. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Пріоритетним напрямком в роботі дільничних та ювенальних поліцейських залишаються превентивні заходи з попередження злочинів та правопорушень.

Відносно домашніх дебоширів за 5 місяців поточного року поліцейські підрозділу превентивної діяльності Бердичівського райвідділу склали 83 адміністративних протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. Стільки ж осіб з числа жителів району поставлені на профілактичний облік, з них 7 жінок та 76 чоловіків. Також поліцейські винесли 57 термінових заборонних приписів.

Працівники підрозділу ювенальної превенції спільно з представниками соціальних служб приділяють увагу профілактичній роботі у родинах, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. З членами таких сімей проводять роз'яснювальні бесіди та перевіряють умови проживання та виховання неповнолітніх дітей.

Поточного року відносно жителів Бердичівщини правоохоронці склали більше 180 адміністративних протоколів за неналежне виконання обов’язків батьками по вихованню дітей (ст.184 КУпАП). Непорозуміння з батьками, неналежний нагляд, проблеми з однолітками чи інші причини спонукали 20 дітей залишати свої домівки. На щастя, усі неповнолітні розшукані за допомогою поліцейських.

Окрім того, триває рейдова робота і серед продавців торговельних закладів щодо попередження фактів реалізації неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів. Поточного року на Бердичівщині складено близько десятка адміністративних матеріалів за подібними фактами (ч.2 ст.156 КУпАП).

Тривають й інші превентивні заходи поліції.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.