Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У 2021 році дільничні офіцери Бердичева розкрили 159 злочинів та понад 3 тисячі адмінпорушень

29 вер. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Пріоритетом в роботі дільничних офіцерів залишається превентивна діяльність спрямована на попередження адміністративних та кримінальних діянь. Поряд з цим поліцейські постійно працюють і з уже наявними правопорушеннями.

Так, у поточному році дільничні поліції склали більш як 3000 (3125) адміністративних протоколів, з них 785 громадян притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП. За куріння у заборонених місцях поліцейські слали 755 адміністративних протоколів. Крім того, 4 місцевих жителів притягнуто до адміністративної відповідальності за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб (ст. 183 КУпАП).

Слід зазначити, що наданий час на території Бердичівського району поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Нагляд». Їх мета – зменшити кількість правопорушень, учинених особами, які раніше уже притягувались до відповідальності. Здійснюючи контроль за такими громадянами, з початку року поліцейські виявили та припинили 297 правопорушень, передбачених ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП.

Окрім названих напрямів, правоохоронці превентивного блоку працюють і над розкриттям злочинів. З початку року дільничні офіцери поліції встановили причетних осіб у 159 кримінальних провадженнях. Серед розкритих ними злочинів: крадіжки, незаконний обіг наркотичних засобів, нанесення тілесних ушкоджень та інші.

DOPY1

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.