Четвер, 26 Трв

Рекламу наркотичних засобів знищували поліцейські у Бердичеві

05 лист. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Правоохоронці замалювали розміщені в громадських місцях міста написи з назвами сайтів із розповсюдження заборонених речовин.

4 листопада дільничні офіцери, патрульні та ювенальні поліцейські райвідділу разом рейдували вулицями Бердичева, аби зупинити розповсюдження реклами наркотиків. Близько двох десятків написів назв сайтів з продажу заборонених речовин знищили правоохоронці.

- Такий рейд – це лише частина роботи поліції із протидії поширенню наркотиків. Багато уваги ми приділяємо популяризації здорового способу життя та занять спортом, гармонійного розвитку дітей та молоді, – каже начальник сектору ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції Олеся Чубоха. – Тому спілкування у навчальних закладах, проведення спортивних змагань та тематичних зустрічей є постійними нашими заходами.

Тож на наступних рейдів із знищення реклами наркосайтів поліцейські планують залучати і юних помічників.

Реклама наркотиків у Бердичеві

Реклама наркотиків у Бердичеві

Реклама наркотиків у Бердичеві

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.