Роздрукувати цю сторінку

Встановлено особу знайденого тіла у підвалі Бердичева

У понеділок Бердичівським районним відділом поліції було повідомлено про знайдене тіло у підвальному приміщенні багатоповерхівки в мікрорайоні «Автопарк».

Хто цей чоловік, було невідомо, тому правоохоронці звернулися до бердичівлян із проханням допомогти встановити особу померлого. В інформації поліція розмістила фото одягу, яке було на тілі, та орієнтовні прикмети.


Нині ж стало відомо, що проведеними розшуковими заходами працівники сектору кримінальної поліції встановили особу чоловіка. Як зазначила журналісту «РІО-Бердичів» старший інспектор з комунікації Бердичівського районного відділу поліції Ірина Кучерук, ним виявився місцевий житель 1983 року народження. Бердичівлянин ніде не працював та зловживав алкоголем.


Впізнала сина, а точніше – розміщені фото, його матір. Вона зателефонувала на лінію «102» та повідомила, що її це син і що з кінця грудня 2021 року був відсутній за місцем проживання.
Редакція газети «РІО-Бердичів» висловлює співчуття рідним та близьким померлого.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук