Четвер, 26 Трв

Самогоноваріння, насильство, розпивання алкоголю - 400 правопорушень на Бердичівщині за 3 тижні

25 січ. 2022 Бердичівський районний відділ поліції

Водночас за три тижні нового року офіцери поліції Бердичівського райвідділу припинили майже 400 адміністративних правопорушень. Вони щоденно взаємодіють з жителями громад, аби разом попереджати протиправні діяння.

perevirku 1

Серед зафіксованих адмінпорушень найбільше у сфері антиалкогольного законодавства – 119, у тому числі виготовлення та продаж домашньої горілки. У 5 випадках правоохоронці задокументували продаж самогону та склали відповідні матеріали за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) КУпАП.

За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 25 жителів райцентру.

За розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п'яному вигляді (ст. 178 КУпАП) дільничні поліцейські винесли 89 адміністративних постанов і стільки ж за куріння в громадських місцях (ст. 175-1 КУпАП).


Нині під адміністративним наглядом працівників Бердичівського РВ перебуває 13 жителів району.

Відтак поліцейські уже цього року припинили 30 правопорушень, передбачених ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП та направити до суду 3 подання для встановлення відносно адміністративного нагляду відносно осіб.


perevirku 2За вчинення домашньої тиранії дільничні офіцери поліції склали та направили до суду 24 адміністративних протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. Також поліцейські винесли 8 термінових заборонних приписів.


Дільничні офіцери поліції систематично проводять превентивні заходи, спрямовані на дотримання громадянами встановлених карантинних обмежень. За поточний місяць правоохоронці склали понад 50 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.
Тривають й інші превентивні заходи.

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.