Вівторок, 17 Трв

Суд за обвинувачуванням голови Швайківської ОТГ у підробленні документів відклали до березня

Сьогодні мало б відбутись друге засідання в судовій справі, про яку ми вже писали.


Голову Швайківської ОТГ Габріела Мкртчяна та його сина обвинувачують у тому, що вони самовільно вивели одного зі співзасновників сільськогосподарського підприємства.


До суду прийшли три свідки зі сторони обвинувачення, але не прийшов Артем Мкртчян, який, за твердженням батька, захворів.


Суддя з секретарем довго вивчали, чи були точно попереджені про судове засідання ще двоє свідків зі сторони обвинувачення, які не явились в засідання, та двоє свідків зі сторони захисту, яких теж не було.


Та за відсутністю одного з обвинувачених прокурор запропонувала перенести судове засідання, і її підтримали всі сторони процесу.


Трохи обурювались лише свідки, які з’явилися, адже вони відклали всі справи, прийшли і приїхали, а їх навіть ніхто нічого не спитав. А це означає, що наступного разу їм знову доведеться витрачати свій час.


Враховуючи те, що «найпопулярніша» нині хвороба офіційно триває не менше двох тижнів, зайнятість адвокатів та відпустку прокурорки, наступне судове засідання суддя призначив аж на 3 березня. Тож триватиме цей судовий розгляд, як і багато інших, дуже довго.


І навіть не знаю, чи вистачить терпіння у читачів дочекатись його результатів. Адже деяким судовим справам, про які ми більш-менш регулярно повідомляли, виповнилось вже більше десяти років, а вони так і не завершені...

 

sudmkr1

sudmkr2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.