Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

З початку дії воєнного стану на Бердичівщині дільничні офіцери поліції припинили понад 100 адмінправопорушень

11 квіт. 2022 Бердичівський районний відділ поліції

З 24 лютого по 10 квітня офіцери поліції під час патрулювання території Бердичівщини відреагували більш як на 500 повідомлень від громадян, перевірили понад 200 підозрілих осіб та припинили низку адміністративних правопорушень.

Працівники сектору превентивної діяльності Бердичівського районного відділу, а це також і поліцейські відділів поліцейської діяльності № 1 (м. Андрушівка) та № 2 (смт Ружин), склали 140 адміністративних протоколів. Найбільше у сфері антиалкогольного законодавства – 89, у тому числі виготовлення та продаж домашньої горілки. В одному випадку правоохоронці задокументували продаж самогону та склали відповідний матеріал за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) КУпАП. За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 54 жителів райцентру. За розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п'яному вигляді (ст. 178 КУпАП) дільничні поліцейські винесли 34 адміністративних постанов та 23 за куріння в громадських місцях (ст. 175-1 КУпАП).


Під час дії воєнного стану з метою недопущення нелегального обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема тих, на яких немає марок акцизного збору, дільничні на території міста і району здійснили понад 60 цільових рейдів, під час яких перевіряли місця стихійної торгівлі, ринки, магазини та сільські крамниці.


У результаті рейдів працівники поліції вилучили 1010 літрів рідини із різким запахом спирту, 7460 л самогонної закваски та 19 самогонних апаратів.
За вчинення домашньої тиранії дільничні офіцери поліції склали та направили до суду 5 адміністративних протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП.


Поліцейські продовжують працювати на блокпостах, патрулювати населені пункти, запобігати правопорушенням та розкривати злочини, а також виконувати інші функції, визначені режимом воєнного стану.

adminpavoporushennya 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.