Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Представляючись працівниками військової адміністрації, на Бердичівщині орудували шахраї

12 квіт. 2022 РІО-Бердичів

Не дивлячись на воєнний стан та активні бойові дії, які ведуться на території нашої держави, зловмисники продовжують вчиняти протиправні дії з метою незаконного заволодіння коштами платників податків.

Звертаємо увагу підприємців, що на території Бердичівського району було зафіксовано випадки шахрайських дій.
Невідомі особи, представляючись посадовцями Бердичівської РВА, телефонують місцевим підприємцям та надсилають на їх адресу підроблені листи з проханням надати благодійні внески. При цьому використовуються фейкові карткові рахунки, оформлені на підставних осіб.


По виявленим фактам направлено відповідні звернення до Бердичівський районний відділ поліції Житомирщини.


Бердичівська районна військова адміністрація наголошує, що здійснює свою діяльність виключно у рамках діючого законодавства та не має жодного відношення до будь-яких звернень щодо переказу коштів чи надання благодійної допомоги фінансового характеру.


Прохання до підприємців Бердичівського району бути обачними та обережними, а у випадку отримання подібних звернень, одразу ж інформувати правоохоронні органи.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.