Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У колонії Бердичева чоловік убив співкамерника

12 квіт. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У квітні Бердичівський міськрайонний суд почне розгляд кримінального провадження відносно 37-річного уродженця Житомирської області, якому інкримінують вчинення третього умисного вбивства.

Чоловіку ставлять у вину те, що під час відбування покарання у виді позбавлення волі за попередніми вироками він вчинив новий особливо тяжкий насильницький злочин – убив свого співкамерника. Дії засудженого кваліфіковано за п. 13 частини другої ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині особою, яка раніше вчинила умисне вбивство).


У нещодавньому підготовчому судовому засіданні обвинувачений відмовився від залучення присяжних до слухання його справи – її розглядатиме колегія у складі трьох професійних суддів. Також чоловік попросив долучити до матеріалів і деякі документи про стан його здоров’я.


Заслухавши думки сторін, суд постановив здійснювати розгляд у відкритому судовому засіданні. Обвинувачений братиме участь у слуханнях у режимі відеоконферензв’язку із приміщення виправної установи, де нині відбуває покарання за попередні злочини.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.