П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Чи знайдуть в Бердичеві паліїв сміттєвих контейнерів?

Днями в самісінькому центрі міста згорів черговий пластмасовий контейнер для сміття. Цей контейнер став передостаннім у третьому десятку спалених з того часу, коли Бердичів прикрасили нові баки для сміття.


І якщо попередні залізні дуже швидко іржавіли від вологи та агресивного середовища, то нові, здавалося б, будуть стояти довше, але їх руйнування спричиняє інша біда.


На жаль, контейнери з оцинкованої сталі, які і не іржавіють, і не горять, коштують вдвічі дорожче, ніж пластикові, тож закупівля їх збільшить і так немаленький тариф на вивезення сміття.


Кожного разу адміністрація підприємства «Полісся Екосфера» подає до поліції заяву про пошкоджене майно, але, чомусь, жодного разу не вдалось встановити та покарати паліїв.


Можливо, цього разу буде інакше, адже поблизу на гаражі встановлені камери спостереження, і якщо вони працюють, то можна буде встановити і точний час загоряння, і тих, хто цьому посприяв.

bak1

bak2

bak3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.