Роздрукувати цю сторінку

Поліцейські вилучили у бердичівлянина "спадок" у вигляді саморобної зброї, боєприпасів та вибухової речовини

24 трав. 2022 Бердичівський районний відділ поліції Житомирської області

23 травня у ході перевірки наявних відомостей про можливу причетність жителя райцентру до правопорушення оперативники Бердичівського райвідділу поліції встановили і незаконне володіння низкою небезпечних предметів.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, за місцем свого проживання 24-річний молодик зберігав зброю кустарного виробництва, з десяток набоїв калібру 9 мм та порох. За його словами, це «добро» дісталось йому від покійного діда, однак прощатися з нелегальним спадком чоловік не поспішав.

Правоохоронці вилучили виявлене та направили на експертне дослідження. Відомості перевіряються у рамках кримінального провадження.

Нагадуємо, що ч. 1 ст. 263 КК України за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Водночас правоохоронці зазначають, щоб уникнути кримінальної відповідальності можливо громадянам, які добровільно здадуть до поліції небезпечні предмети, що зберігаються незаконно.

Нагадаємо, у неділю, 22 травня, чоловіків з наркотиками та обрізом мисливської рушниці виявили поліцейські під час патрулювання райцентру.

zbroya1

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.