Понеділок, 3 Жовтня

У справі про загибель бердичівського підприємця відбулось чергове судове засідання

Ми вже писали про трагічний випадок, який стався наприкінці березня в одному з бердичівських дворів. Тоді сварка за місце для паркування автомобіля закінчилась смертю.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Вчора відбулось чергове судове засідання у цій справі, на якому було допитано чотирьох свідків. Дещо в їх показах відрізнялось, і це «дещо» може суттєво вплинути на вирок обвинуваченому.


Цього разу покази давали сусід, з телефону якого викликали «швидку», дівчина, яка надавала долікарську допомогу загиблому, його наречена та брат обвинувачуваного. І хоча згідно з статтею 63 Конституції двоє останніх могли і відмовитись від показань, але вони наполягли, щоб їх свідчення були заслухані судом.


І саме між їх розповідями було чимало розбіжностей. Хто, на чому і коли приїхав у двір, хто до кого першим став нахабніти, як саме чубились під час сварки і скільки ударів було нанесено. Покази брата обвинувачуваного базувались в основному на розповідях самого обвинувачуваного, а звістка про те, що він являється діючим працівником одного з правоохоронних органів, на жаль, у наших реаліях, не додає довіри.


На судове засідання щоразу приходять родичі і друзі загиблого Михайла Богуна, а згорьована мати прагне справедливості і жорстокого покарання для того, чий удар виявився фатальним.


Напевно, ще не раз і не два збиратимуться в судовій залі учасники цього процесу, і зовсім непросто для судді буде винести рішення, яке б задовольнило всіх. Трагічний випадок, сварка з такого жалюгідного приводу, забрала життя однієї людини і зламала життя іншої і, на жаль, час назад не повернеш...

Bogun1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.