Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівський суд оголосив вирок любителю катати малолітніх дівчат

Пригода, яка стала згодом темою судових слухань, сталась влітку 2020 року.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Після «гульок» у клубі, в ході яких уродженець села Заріччя випив 200 грамів горілки і два літри пива, він посадив на скутер поперед себе одну неповнолітню дівчину, а позаду ще одну.

Але, рухаючись по вулиці в Ружині, наїхав на бордюр, і в результаті падіння його пасажирки отримали серйозні травми.

Звичайно ж, водійського посвідчення у скутериста не було, як і документів на транспортний засіб. Але в ході розслідування він щиро покаявся та добровільно відшкодував збитки.

З тексту вироку, оприлюдненого на судовому реєстрі, зрозуміло, що йому довелось відшкодовувати більше семи тисяч гривень, витрачених на лікування постраждалих пасажирок бюджету Ружинської громади.

А «основним» покаранням стали для нього штраф у 3400 гривень навіть без позбавлення права керувати транспортними засобами. Напевно, тому, що важко позбавити людину того, що в неї і не було...

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.