Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські поліцейські завершили розслідування вбивства чоловіка через необережність

04 серп. 2022 Бердичівський районний відділ поліці]

Днями правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт відносно 59-річного жителя Райгородоцької громади. Під час раптової суперечки обвинувачений у відповідь ударив свого опонента, внаслідок чого той впав та від отриманих травм за деякий час помер.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Подія відбулася у травні. Того дня після вживання спиртного за місцем проживання підозрюваного між двома товаришами стався конфлікт. З’ясовувати стосунки чоловіки взялися на вулиці, де й побилися. Не втримавши рівновагу від удару у відповідь 56-річний чоловік упав на асфальтовану дорогу та втратив свідомість. Не приходячи до тями він помер. Згодом судово-медичні експерти встановили, що причиною смерті стала отримана травма голови.


Відтак 59-річному жителю с. Озадівки, причетному до трагічної події, слідчі поліції за погодженням з окружною прокуратурою оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (Вбивство через необережність) Кримінального кодексу України.


Після проведення усіх необхідних процесуальних дій досудове розслідування було завершено, а обвинувальний акт відносно чоловіка днями скерований до суду.
Відповідно до чинного законодавства, за вбивство з необережності обвинуваченому загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.