Субота, 25 Березня

Сьогодні було рівно півроку від початку паливної справи в Бердичеві

Але до цього часу адвокати першого заступника міського голови Артема Азізова, підозрюваного у розтраті дизельного палива з матеріального резерву, не отримали для ознайомлення всіх матеріалів кримінального провадження.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Тобто, слідчі поліції весь цей час щось шукають, прокурори їм в цьому допомагають, але за шість місяців, відведених кримінально-процесуальним кодексом для проведення слідства вони так і не змогли представити ні суду, ні громадськості ясних і зрозумілих доказів того, що паливо справді пропало, як і доказів того, що хтось з підозрюваних отримав з цього якийсь зиск.

Вчора, сьогодні і завтра в Бердичівському суді відбувались і ще будуть відбуватись судові слухання у цій справі. Так, вчора мали б продовжити термін запобіжного заходу заступнику міського голови з питань ЖКГ, але він не з’явився на засідання, тому його перенесли на завтра.

А сьогодні на аналогічне засідання прийшли всі: прокурор, підозрюваний перший заступник, його два адвоката, але… Прокурор сказав, що через вимкнення електроенергії слідчий не встиг зробити копії нових процесуальних документів, які він планував сьогодні додати до справи і попросив відкласти суд теж до завтра.

Все це стало можливим тому, що окружний прокурор продовжив термін розслідування цього кримінального провадження ще на місяць. Але, чи зможуть слідчі за місяць зробити те, що не змогли зробити за шість, сказати важко. У всякому разі, з моменту оголошення запобіжного заходу ніяких активних слідчих дій з підозрюваним не проводили, і як вже зазначалось навіть не надали для ознайомлення справи після неодноразових офіційних звернень.

Суддя наголосила, що клопотання щодо нового (не продовження термінів, а саме нового)відсторонення від посади першого заступника надійшло 17 жовтня, і в надані законом три дні для прийняття рішення вона вкладається, якщо завтра знову зберуться всі учасники процесу. Але, на питання посадовця міської ради, чи виходити йому завтра на роботу, так як термін відсторонення вже закінчився, а нове ще не присудили, відповіді не прозвучало.

Одним словом, так як ми писали в попередній публікації, паливна справа затягується, а кому це вигідно, невідомо…

Aziz1

Aziz2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.