Неділя, 4 Грудня

Через сім місяців слідства в Бердичеві створили комісію по розподілу дизпалива

Цю історію про «паливну справу» знають в Бердичеві, напевно, навіть школярі, не кажучи вже про дорослих жителів міста. Так, достеменно зрозуміти, що сталось із паливом, яке в березні передали місту до цього часу неможливо, але те, що щось таки трапилось, знають всі.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Сьогодні минув ще один місяць слідства у кримінальному провадженні щодо цього палива, вже сьомий, але до суду обвинувальний акт так і не попав. Вчора за рішення прокурора слідство було продовжено ще на один місяць, а підозрюваним у цій справі двом заступникам міського голови так само на місяць продовжено терміни особистих зобов’язань та відсторонення від займаних посад.

А напередодні, 15 листопада, міський голова видав розпорядження про створення спеціальної комісії для здійснення контролю за відпуском дизельного палива. Можна було б подумати, що ця комісія створена для якогось нового палива, але судячи з цифри 82 тисячі 522 літра, все ж для того самого, отриманого в березні пального.

Нове розпорядження замінює розпорядження від 10 червня про створення такої ж комісії. Кого влітку включали до її складу сказати важко, бо на офіційному сайті старого розпорядження просто немає. Зате в новому – все зрозуміло.

Очолює нову комісії секретар міської ради Богдан Коляда, а в складі комісії депутатів більше, ніж чиновників виконкому. То може саме через те, що розподіл палива у березні контролювали не ті люди, і виникло кримінальне провадження, судова справа, і т.д. і т.п.?

Поки що висновки робити рано, а бердичівляни будуть ще місяць очікувати продовження чи закінчення цього серіалу.

paliv1

paliv2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.